Şeffaf Otopark Çatısı

Şeffaf bir çatıya sahip olan otoparkların üretimi, tasarımı ve projelendirmesi Albayrak Yapı tarafından yapılmaktadır. Arabalarınızın bakımlı olması ve hasarsız olması için artık özellikle İstanbul şehrinde küresel ısınmanında vermiş olduğu etkiler ile doğa olaylarından korunmak gerekir. Garajlarınızın güvenilir olması için eşsiz tasarımlara sahip otopark üretimleri yapmaktayız.

Gece ve gündüz dönemlerinde yağabilecek kardan, yağmurdan, doludan ve diğer doğa olaylarından araçlarınızı korumanız gerekir. Araçlarınızın sağlığı açısından önemli olan otopark çatılarının en uygun fiyata en kaliteli olanlarını üretiyoruz.

ŞEFFAF GARAJ ÇATISI YAPANLAR

Şeffaf Otopark Çatısı ışık geçirgenliği cama çok yakındır, ışık iletimi; polikarbon ışığın homojen olarak dağılmasını sağlar, ısıya, kimyasal maddelere, çizilmeye, darbeye dayanıklılığı yüksek, gıdaya uygun, hafiflik, UV koruması, ateşe karşı dayanıklılık, alev yaymazlık özelliği, ses ve ısı yalıtımı şeffaf plastik malzemedir.

Ayrıca sistemlerimizde yer alan yağmur olukları sayesinde ise olası bir yağış durumunda otoparklarınız kuru ve temiz kalmaktadır.

Firmamızın özel tasarımlı araç garajları yaptığı uygulamaları web sitesinden hemen inceleyebilirsiniz. Otopark kapatma ile ilgili yapılan aramalarda rastladığınız firmamız güvenlikli garajlar edinebilmeniz ve estetik anlamda güzel görünüme sahip garaj çatılarına sahip olmanız için çalışmaktadır. Araçların garaj alanlarında çatı bölümlerinde genellikle en çok tercih edilen şeffaf sistemlerdir. Şeffaf garaj kapatma sistemleri hakkında bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için hemen incelediğiniz web sayfasında bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

ŞEFFAF GARAJ KAPATMA

Albayrak Yapı firması taşıyıcı kolon kısımlarında çelik sistemler kullanmakta ve çelikten bu kolonları imal etmektedir. Uygulanacak olan garaj kapatması projesinde tüm detaylar hesaplanarak ölçümlemeler yapılarak eşsiz çatı sistemleri uygulanmaktadır. Garaj çatısı kapatma konusunda üst bölümler şeffaf olan kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Bu şeffaf malzemeler polikarbonat levhalar, solid levhalar veyahut temper lamine edilmiş olan camlardır.

Sizlerde kaliteli bir şeffaf garaj çatısı kapatma hizmetine sahip olmak, bölgenin en iyi garaj yapan firmaları ile çalışmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Garaj çatısı yapımında en uygun fiyatları sunan ustalarımız iletişim sayfasındaki numaralar aracılığı ile onları aramanızı beklemektedir.