Polikarbon Otopark Kapatma

Oldukça hafif olan cam çatılarında kullanılan özel malzemeler sayesinde bir çok darbeye dayanıklı olmaktalardır. Hem estetik görünümlü hemde uzun ömürlü cam çatılı kış bahçeleri için doğru adrestesiniz. Her yaşam alanına, her ortama uygun kış bahçeleri sizlere 1 telefon kadar yakın.

Uygulamasını yaptığımız projelerin çoğu çelik taşıyıcı sistemler veya alüminyum taşıyıcı sistemler ile ultra kalitedeki polikarbon sistemler ile kaplanmaktadır. Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan bu sistemlere ait bazı proje görsellerini web sitesinden hemen inceleyebilir ve tüm projelerimiz ile alakalı daha detaylı bilgiyi telefon numaralarımız aracılığı ile bizzat ustalarımızdan öğrenebilirsiniz.

Özel sistemlerle donattığımız otopark çatılarımızda en uygun fiyatları veriyoruz. Güçlü olması ve darbelere karşı dayanıklı olması nedeniyle otopark çatılarını kapatırken genellikle POLİKARBON malzemeleri tercih ediyoruz. Her türlü alan için en iyi projeleri üretmekte ve en uygun fiyatlardan otopark kısımlarınızda çatı kapatma işlemleri yapmaktayız.

POLİKARBONDAN OTOPARK ÇATISI KAPATMAGün ışığından en iyi şekilde yararlanmayı gerektiren mekanlarda en ideal çözümü sağladığı gibi reçinesinin özelliğinden ötürü darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Cam ve akrilik gibi kaplama malzemelerine göre çok hafiftir. Soğuk bükülebilme özelliğinden ötürü mimaride dizayn kolaylığı sağlar.

Ultraviole filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü olup, mükemmel ışık geçirme özelliğine sahiptir. Ayrıca tek veya çift yüzeyi UV koruyucu madde kaplı polikarbonat levhalar tek cidarlı [solid] ve iki veya daha fazla cidarlı [multiwall] gözenekli levhalar halinde muhtelif renk, kalınlık, özellik ve ebatlarda imal edilerek yapı sektöründe her türlü açıklıkların kapatılmasında kullanılabilen esnek ve sağlam bir kaplama malzemesidir.

İyi ısı izolasyonu ve mukavemeti nedeniyle Otoparklarda  cam ve plastiğe  alternatif olarak yoğun olarak kullanılmaktadır.

Otel Otoparkları, Alışveriş Merkezi Otoparkları, Stadyum otoparklari, Kamu ve Özel Otoparkların Projelendirmesi, İmalatı ve Montajını Üstlenmekteyiz.


ÖZEL OTOPARK ÇATISI YAPIMI
POLİKARBONHer türlü alan için dilediğiniz ebatlarda otopark kapatma işlemi yapabilmekteyiz. Araçlarınızı her türlü ortamda korunabilecek şekilde alanlarda kullanabilmenizi sağlıyoruz. En iyi kalitedeki ürünler ile üretilen polikarbon garaj çatıları için Albayrak Yapı firmasını arayabilirsiniz. Web sayfamızda bir çok otopark model grubunu inceleyebilir ve ayrıca son senenin modern garaj çatı modellerinide Whatsapp hattımıza yazarak bizden talep edebilirsiniz.

Güncel polikarbon otopark kapama kampanyası devam ediyor. Sizlerde kampanyamızdan yararlanabilmek için web sitesindeki irtibat numaralarını hemen arayın.