Polikarbon Otopark Çatısı

Bir otoparkın olmazsa olmaz en önemli kısmı otoparktır. Düzgün bir çatısı olmayan otopark´a otopark demek çok mümkün değildir. Otopark alanlarının çatısı olmalıdır ki araçlarınız dış etkenlerden korunsun. Sıcaktan korunsun, yağmur ve kardan korunsun. Özellikle son dönemlerde ülkemizide etkisi altına alan küresel ısınmaya karşın değişik doğa olaylarından araçların zarar görmesinden korunsun. Otopark alanlarınızın korunaklı olması için Albayrak Yapı sizlere polikarbon sistemler kullanarak, solid sistemlerle, cam sistemlerle, metalden, sacdan, ahşap veya çelikten kaplama hizmeti sunmakta ve alanlarınızı koruma altına almaktadır.

POLİKARBON MALZEMEDEN OTOPARK KAPATMA

Polikarbon otopark çatıları diğer otopark çatı sistemlerine göre %50 de ısı geçirmektedir. Zararlı güneş ışınlarına karşı mukavimli olan bu sistemlerimiz ile araçlarınız daha güvende olmaktadırlar.

Polikarbon otopark çatıları 80 ila 120 km hz rüzgar hızına karşı mukavimli olarak üretilmektedir. Yere sabitlenmiş ayakları sayesinde ise araçlarınızın kolay manevralarına olanak sağlamaktadır.

Dekoratif olan ve güzel görünen otoparklar firmamız tarafından bölgenizde yapılmaktadır. Bir ortamda güzel görünmenin önemli olduğu kadar yapının sağlam olması, uzun ömürlü olmasıda önemlidir. Bu alanda çevrede 100´den fazla otopark yapımına imza attık. Her alana, her mekana uygun olarak otopark çatı kapatma sistemlerinde polikarbonat malzemelerden üretim yapabilmekteyiz. Mekana, ortama uygun olan renklerde demirler ve kaplamalar Albayrak Yapı ile mümkündür.

Ayrıca sistemlerimizde yer alan yağmur olukları sayesinde ise olası bir yağış durumunda otoparklarınız kuru ve temiz kalmaktadırlar.

GARAJ ÇATISI YAPANLAR

Teknik anlamda bilgili uzmanlarımız ve personelimiz ile çizimleri yapmakta ve çatı görünümüne sahip muhteşem sağlam yapıları araçlarınız için kurmaktayız. Bir çok afete karşı dayanıklı olacak olan araç garajlarının çatı kısımları Albayrak Yapı ile mümkün. Otoparklarınızda dilediğiniz renkler kullanılarak kapatma işlemi yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen incelediğiniz internet sitemizdeki telefon numaralarımızı arayın..