Otopark Gölgeliği

Araçlarınızın dış aksanında güneşin sıcağından dolayı ortaya çıkan problemler veya kar dolu yağısı nedeni ile zarar görmesi gibi hususların önüne geçmek için en uygun fiyatlı otopark ve garaj gölgeliklerini sizlere sunduk. Araçlarınızın masrafa girmemesi için güneş yanıgından önce önlem alınması adına uygun alanlarda gölgelik sistemleri tercih edebilirsiniz. Firmamızın sizler için özel olarak tasarlarığı garaj gölgeliklerine göz atmak isterseniz bize web sitemizde yer alan WHATSAPP hattı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Son senelerde küresel ısınmanın etkisi ile kışların daha çetin yazların ise çok daha sıcak olduğu görülmektedir. Ağaçlardan, apartmanlardan, hava olaylarından araçlarınızın korunması ve gölgelikler altında durması için hayat kurtarıcı bir uygulama önerimiz var! Sitemizde yer alan garaj otopark gölgelikleri sizlerin araçlarınız korumaktadır.

Oldukça Pratiktir! Gölgelik sistemleri ile araçlarınızda maksimum koruma sağlanır ve gölge alanların altında serin bir şekilde aracınızın muhafaza edilmesi sağlanır. Üstelik her alana, her ortama ve zemine uygun olan bu sistemler için teklif alabilmek isterseniz çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

OTOPARK GÖLGELİK ÖZELLİKLERİ

 
* Otopark Gölgeleme filesi otoparklarda araçları güneşin yakıcı ve zararlı ışınlarından korur
* Dolu ve diğer aşırı yağışlardan araçlarınızı korur
* Hafif bir malzeme olup, aşırı rüzgarlardan dahi etkilenmez
* Ekonomiktir
* Uzun yıllar kullanım imkanı sağlar
* Hava dolaşımı sağlar

 

Garaj Gölgeliği Firmaları

 

Albayrak Yapı firması araçlarınızın gölgelik altında serin bir şekilde durması ve dış etkenlerden korunması için İstanbul ili başta olmak üzere tüm Marmara bölgesinde hizmet vermektedir. Garaj üstü gölgelik sistemlerinde kullanılan tüm hammaddeler 1.kaliteden oluşmakta ve oldukça uzun ömürlü ürünlerdir. Her arac için uygun olan otoparkların yaratılması ve üzerinin gölgelikler ile kaplanmasını sağlıyor ve bu ortamlarda rahat bir şekilde araçlarınızı parketmenzii sağlıyoruz. Uygulama sistemlerimizde en iyi fiyatları Albayrak güvencesi ile vereceğimizden emin olabilir ve arabalarınızı kış aylarında kardan, doludan & yaz aylarında ise yakıcı güneş ışınlarından koruyoruz.

Otopark çatısı kapatma denilince akla ilk gelen markamız ile Türkiye şartlarında böyle bir hizmet için alabileceğiniz en iyi araç gölgeliği yapımı fiyatlarını veriyoruz. Hem ekonomik hemde uzun ömürlü olan bu sistemler ile araçlarınızın kaporta aksanını uzatabilir ve iklimsel etkilerden araçlarınızı koruyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için uzmanlarımıza sitede yer alan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.