Otopark Çadırı

Şiddet ile yağan bir yağmurun ardından araçlarınızın üzeri kapalı mekanlarda yer alması, üstü kapalı alanlarda yer alması zarar görmesini engelleyecektir. Yağmurda ıslanabilir lakin dolu yağışı son dönemlerde küresel ısınma etkisi ile ülkemizde çok sık görülmekte ve araçların dış aksanlarının zarar görmesine neden olmaktadır. Milli servet olan araçlarımızın maddi anlamda zarar görmesinin önüne geçebilmek için Albayrak Yapı firması sizlere açık alanlarınız için araç üzeri gölgelik sistemleri kapsamıdna özel çadırlar üretmekte ve çadırların altında kalan araçlarınızın güvenli bir şekilde durmasını sağlamaktadır.

Kar, dolu, yağmur ve diğer dış etkenlerden arabalarınızın zarar görmemesi için farklı çadır modellerimiz bulunmaktadır. Sabit otopark çadırları, portatif otopark çadırları, mafsallı otopark çadırları, kubbeli otopark çadırları ve körüklü olan otopark çadırları ürünleri için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Araç gölgelikleri ve araçların korunması için uygun alanları firmamızın web sitesinden bir çok garaj kapatma modeli ile inceleyebilirsiniz. Arabalarınızın açık alanlarda bırakıldığı hallerde ani yağan bir dolu geri dönüşü maddi açıdan çok yüksek olan zararları beraberinde getirebilmektedir. Zararların kısa süre içerisinde giderilmesi mümkün olmayabilir. Ancak zarar karşılayacağınız miktarın çok da altında otoparklarınız için çadır sistemlerini kullanırsanız çok da karlı çıkarsınız. Rüzgarlarda ve fırtınalarda dahi araçlarınızı koruyacak olan bu sistemleri en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

OTOPARK ÇADIRI FİYATLARI
 

Günlük yaşantılarda bir çok doğal afetler ve dolu olaylarıyla karşı karşıya kalan araçlarımıza kolay ve pratik bir yöntemle koruma sistemi getirmekteyiz sistemlerimiz otopark branda sistemleri diye adlandırılır sistemlerimizin değişik açıları ve görselleri olduğu gibi mekanlarımızda bir çadır hissi değil de mekanların ferah lamasına yardımcı ve görsellik katar kapalı garaj sistemleri artık dağınık kentsel yaşamda sıkıcı hale gelmiş evlerimizin bahçelerinde araçlarımızı görmek istemekteyiz otopark branda cadır sistemleri aracımızı başlıca koruyacağı yağmur, dolu, kar, kısacası aracımıza herhangi bir zarar gelmesini engelleyecek tüm etkenlerden korur sistemlerimizde görsellerimiz kadar etkilidir otopark çadırları görsellerimiz şu şekilde olup iletişim için bizle irtibata geçiniz.


OTOPARK ÇADIRI MODELLERİ
 

 

Kullanım alanları bakımından çok yaygın olan bir sistemdir. Özel sitelerde ve işletme otoparklarında yaygın olarak garaj kapatma sistemleri yanısıra otopark çadırları da kullanılmaktadır. Okullarda, hastanelerde, sitelerde, apartmanlarda yaygın olarak otopark çadırı sistemleri kullanılabilir. 

Albayrak Yapı olarak üretmiş olduğumuz tüm otopark çadırı ürünlerinde projelere en uygun teklifleri sunmaktayız. Uygun fiyat politikasının yer aldığı firmamızda makul seviyelerden araçlarınız için garaj çadırlarına sahip olmak isterseniz sitede yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.