Germe Branda Otopark Çatısı

Otopark Branda Sistemleri ile alakalı en detaylı bilgiye, en kaliteli sistemlere Albayrak Yapı güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Açık alanlarda bulunan araçların güneşlerden, kardan, yağmurdan ve özellikle küresel ısınmanın etkisi ile alışılagelmişin dışında yağan dolulardan korunmasını sağlar. Tüm doğa olaylarına karşı maksimum güvenlik sistemi olarak bilinen bu alanlarda branda sistemleri gerilerek en kapsamlı otopark alanları oluşturulabilmektedir. Türkiye´nin bir çok bölgesinde germe branda sistemleri ile otopark kapatmaları yaptık. Alışveriş merkezleri ve yaşam alanlarınızda kullanılacak branda sistemleri ile yapılan otoparklar için bizi arayabilirsiniz.

Albayrak Yapı web sitesinde branda germe otopark çatısı yapımı esnasında çekilen görüntüleri inceleyebilir ve ayrıca son projelerimizi incelemek adına bize sitede yer alan whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz. Araçlarınızı çektiğiniz park alanlarına dilediğiniz tarzda, dilediğiniz özelliklere sahip eşsiz branda germe sistemi kurabilmekteyiz. Çadır sisteminden çok daha farklı ve çok daha uzun ömürlü olan branda germe sistemi hem şık hemde dayanıklıdır.

GARAJ BRANDA SİSTEMLERİOtopark Brandası tente sistemi araçların gölgelik alanda kalması için kullanılan kullanışlı ve görsel olarak mimari bir zenginlik katmaktadır.

Çelik konstrüksiyon sistemli membran branda kumaşı kullanılan ürünümüzdür. Tente yere veya yanına örülen duvara sabitlenerek montajı yapılır. Rüzgar ve depreme karşı dayanıklı sistem toprak altında kalan ayakları ile betonla sabitlenmektedir. Bir direk özelliği gören sistem darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Otopark branda sistemlerimiz sizin dilediğiniz ölçü ve modellerde tasarlanmaktadır. Estetik bir tasarım da yapılabilir. Yada sade ve ekonomik bir branda sistemi de kurulabilir.

Otopark tente sistemlerinde kumaş için renk seçenekleri oldukça fazladır. Dilediğiniz alana uygun renkte otopark güneşlik tentesi yaptırabilirsiniz.

GERME BRANDA GARAJ ÇATISIGerme branda ile yapılan garaj çatıları uzun ömürlü, dayanıklı ve şık görünüme sahiptir.. Albayrak Yapı´yı tercih ettiğinizde tüm uygulamalarımızda kullandığımız ürünlerde de olduğu gibi germe branda otopark çatı sistemlerinde de kullanılan ürünler 1.kalite malzemelerden üretilmiştir. Albayrak yapı pratik otopark sistemleri kurulumları ile  uzun seneler boyunca araçlarınızı koruyabilecek bu alanları oluşturmaktadır.

Ayrıca istenilen ve talep edilen ekstra özellikler kapsamında açılır kapanır sistemlere sahip otopark brandaları üretimlerimiz ve uygulamalarımızda bulunmaktadır. Açılır raylı sistemler ile otopark çatısına sahip olarak dilediğiniz zaman üstü açılabilen bir garaj ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. İstanbul ili ve çevresinde en kaliteli otoparkları Albayrak Yapı yaratmaktadır. Bir çok otopark alanını uzmanlarımız ile şık bir şekilde yaratmakta ve uzun seneler boyunca firmalara, ailelere hizmet etmelerini sağlamaktayız.

İstediğiniz kadar geniş bir alana otopark yapabiliriz. Siz sadece hayal edin. Biz uygulayalım.