Garaj Kapatma

Evlerinizin, villalarınızın ve iş yerlerinizin dış görüntüsüne uygun olan garajlarını Albayrak Yapı ile modern bir şekilde kapatabilirsiniz. Garaj kapatma sistemlerinde genellikle polikarbon malzemeler tercih edilerek uzun ömürlü sistemler yaratıyoruz. Firmamızın uygulamalarına ait bazı görüntüleri internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Albayrak Yapı olarak projelerde en yogun olarak Polikarbon sistem kullanmaktayız. Uzun ömürlü olacak olan garaj kapatması için firmamızdan alacağınız hizmet sayesinde araçlarınız dış etkenlerden korunacak ve her zaman temiz olacaktır. Hem soguk havalarda, hemde sıcak havalarda aracınızı koruyabileceğiniz kaliteli garajlar yaratan firmamızdan alacağınız bu hizmet ile yağmurlu havalarda araçlarınızın ıslanmamasını sağlayacaksınız. Üzerinde uygulanan şeffaf polikarbon sistemler sayesinde garajın iç kısmı aydınlık olacakdır. Yağmurlu havalarda yağan yağmur ve pis suyun giderler aracılığı ile dışarıya aktarıldığı ve asla aracınıza değmeyeceği bir sistemdir.

Firmamız ile birlikte karar vereceğiniz Garaj Kapatma işlemi ile binanızın veya iş yerlerinizin görüntüsüne ayrı bir hava katarak aracınızı korumayı sağlıyoruz. 

Zararlı güneş ışınlarından, yağmurdan, dolu yağışlarından ve fırtınalardan aracınızı korumak için ülkemizde gittikçe yaygınlaşan bu kapatma işlemleri ile sağlıklı bir şekilde aracınızı park edebilirsiniz.

GARAJ ÜZERİ KAPATMA

Garaj kapatma sistemlerinde yer alan yağmur oluklarımız sayesinde ise aracınızın sürekli temiz kalması ideal tercihler arasında yer almaktadır. Yaptığımız projelerin tamamına garanti veriyor ve firmamıza daima telefon numaralarından ulaşmanızı sağlıyoruz.

Albayrak Yapı GARAJ KAPATMA alanında yüzlerce projeye imzasını atmıştır. Dilediğiniz renklerde polikarbon sistemler uygulanarak garaj kapatma sistemi yapılabilmektedir.Sabit olan garaj üzeri kapama sistemlerinde garajınızı en etkili ve kolay bir şekilde kontrol altında tutabilir ve pratik garaj kapama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

GARAJLARINIZI KAPATIYORUZ

Mevcuttaki garaj bölümlerinizde rahat bir uygulama ile araçlarınızın korunmasını sağlıyoruz. Polikarbon malzemeler ile yaptığımız garajlarda kullanılan bu malzeme camdan çok daha sağlamdır. Hafif olması ve sağlam olması nedeniyle bir çok projede günümüzde bu sistemler tercih edilmektedir. Albayrak Yapı´dan alacağınız hizmet kapsamında garajlarınıza taşıyıcı düzeneklerin kurulumunu ve çatı kısmının montajını yapıyoruz. Az maliyet ile kaliteli garajlara sahip olmak isteyenler iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı arayabilirler.

Bu sistemler yalnızca villa garajları için değil aynı zamanda sitelerde, konutların bahçelerinde, benzin istasyonlarında da çok sık tercih edilmektedir.

Web sitemizde projelerimize ait görüntüleri inceleyebilir veya dilerseniz firmamıza ait instagram hesabından ya da whatsapp hesabından son projelere de göz atabilirsiniz.