Garaj Çatı Kapatma

Garajlarınızda açık olan alanların kenarlarına destekli çatılı bir bölüm yapmak istiyorsanız Albayrak Yapı´nın eşsiz projelerini sitesinden inceleyebilir veya whatsapp hattı üzerinden görselleri talep edebilirsiniz. Otopark ve Garaj çatısı kapatma denilince özellikle İstanbul ili ve çevre illerde yaptığı projelerle adından söz ettiren firmamıza hoşgeldiniz.

Araçlarınızı hava koşullarından ve dış ortamlardan gelebilecek tehlikelerden koruyabilmek için garaj çatısı yaptırmanız gerekir. Son dönemlerin popüler yapı projeleri arasında olan garaj çatısı kapama hizmeti sayesinde araçlarınızı zararlı olan güneş ışınlarından koruyabilir ve kar, dolu, tipi, sağanak yağış gibi doğa olaylarından korumaya alabilirsiniz.

KALİTELİ GARAJ ÇATI KAPAMA FİRMALARI

Firmamız ile birlikte karar vereceğiniz Garaj Kapatma işlemi ile binanızın veya iş yerlerinizin görüntüsüne ayrı bir hava katarak aracınızı korumayı sağlıyoruz. 

Zararlı güneş ışınlarından, yağmurdan, dolu yağışlarından ve fırtınalardan aracınızı korumak için ülkemizde gittikçe yaygınlaşan bu kapatma işlemleri ile sağlıklı bir şekilde aracınızı park edebilirsiniz.

UYGUN FİYATLI OTOPARK ÇATISI YAPIMI

Otopark çatısı bir otoparkın en önemli kısmıdır. Zira çatısı düzgün olmayan bir otoparkın olmasının da bir gayesi yok demektir. Otoparkların yapılma amacı; araçları doğal afetlerden (kar, dolu, yağmur, zararlı güneş ışığı vs.), hırsızlık vb gibi durumlardan korumaktır. Otoparkların çatılarında kaplama ürünü olarak; Polikarbon, solid, cam, metal sac ve ahşap kullanılmaktadır.

Albayrak Yapı araç garajları kapatma sistemlerinde bir çok malzemeyi tercih etmektedir. Mekanlarınıza ve ortamlarınıza göre, hatta kullanılan araçların sınıfına göre farklı malzemeler kullanabiliyoruz. En çok kullandığımız ve tercih edilen malzemeler polikarbon levhalar, solid sistemleri cam malzemeleri, metal kapama sistemleri veya ahşap ürünleriir. Sizlerde mekanınıza uygun olan sistemi öğrenebilmek adına incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

Garaj kapatma sistemlerinde yer alan yağmur oluklarımız sayesinde ise aracınızın sürekli temiz kalması ideal tercihler arasında yer almaktadır. Yaptığımız projelerin tamamına garanti veriyor ve firmamıza daima telefon numaralarından ulaşmanızı sağlıyoruz.

GARAJ ÇATISI FİYATLARI

Kaliteli garaj çatıları yapımı için en doğru adrestesiniz. Her zaman 1.sınıf malzemeleri kullanmakta ve buna rağmen sektördeki en uygun fiyatları vermekteyiz. Araç garajlarının kapatılması için fiyat araştırması yaptığınızda firmamıza ulaşmış olabilirsiniz. Firmamızın web sitesinde bulunan anında destek alabileceğiniz Whatsapp hattı ile sizlerde garajlarınız için en iyi teklifleri alabilirsiniz.

Garaj çatısı fiyatı almak için bizi aramaktan çekinmeyin.