Dekoratif Otopark Çatısı

Araçlarınızın korunaklı bir şekilde otoparklarınızda bulunması için, bir bölgenin güneş ışıklarının etkisinden arındırılması yada kardan, yağmurdan ve özellikle son dönemlerin sorunu olan ani dolu yağışlarından korumak için otopark çatısı yaptırmanız gerekebilir. Uzmanlarımız mekanlarınız ile uyumlu en şık otoparkları, dekoratif araç park alanlarını yaratmaktadır. Albayrak Yapı dekoratif otopark örneklerini sizlere whatsapp hattından sunabilir. İlgili hattımıza web sitemizden erişebilir ve anında destek alabilirsiniz.

DEKORATİF ARAÇ OTOPARK ÇATILARI

Albayrak yapı olarak İstanbul ili ve İlçelerinde Toplu yada bireysel otopark sistemleri projelerinizde modellerimizi görmeden karar vermeyin.

Firmamız bünyesinde genç, idealist bir ekip her geçen gün kendini yenileyerek bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.

Sıcak havalarda arabalarınızın gölgede durması sayesinde iç akasanın daha az ısınmasını sağlayabilir ve araç kaportanızdaki renk solmalarını önleyebilirsiniz. Serinlemek amacıyla araca bindiğinizde daha az enerji sağlamanız size ve doğaya sunacağı katkı cabası olacaktır. Ayrıca en önemlisi karlarda, yağmurlarda ve dolu yağışlarındaki araçların korunmasıdır. Arabanızın doludan zarar görmemesi, kaportasının çökmemesi için garaj çatıları önemlidir. Araçlarınıza en güzel görünüme sahip çatıları sunuyor ve uzun seneler boyunca bakım dahi istemeden duracak olan özel garaj kapatmalarını sağlıyoruz.

Otopark sistemleri konusunda profesyonel çözümler sunmakta ve size özel projeler üretmekteyiz.Otopark çatısı bir otoparkın en önemli kısmıdır. Zira çatısı düzgün olmayan bir otoparkın olmasının da bir gayesi yok demektir. Otoparkların yapılma amacı; araçları doğal afetlerden (kar, dolu, yağmur, zararlı güneş ışığı vs.), hırsızlık vb gibi durumlardan korumaktır. Otoparkların çatılarında kaplama ürünü olarak; Polikarbon, solid, cam, metal sac ve ahşap kullanılmaktadır.

GARAJ KAPAMA SİSTEMLERİ

İstanbul ilinin en geniş kapsamlı faaliyetleri sunan firması olan Albayrak Yapı´nın eşsiz modellerine erişmek için sitede kısa bir gezintiye çıkabilir veya anlık olarak tüm projelerimizden haberadar olmak adına bize Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Özellikle kar yağdığında veya ani dolu yağışlarında araçlarınızın korunaklı bir alanda olması önelidir. Son dönemlerde artan kış dönemleri kapsamında uzun süre kar altında kalan araçlarda erimeyen karların küflenme ve çürümeye sebep olacağınıda bilmelisiniz. Boyaların korunması için araçlarınızın her daim temiz kalması için araç garaj kapatma hizmetini 1 kere alır ömür boyu kullanırsınız.

Bakım istemeyen, uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz dekoratif otopark sistemleri için bize iletişim sayfasındaki Albayrak Yapı numaralarından ulaşabilirsiniz.