Carport

Otomobil garajları, garaj üstü kapatmalar, garaj sundurmaları alanında pratik uygulama olan Carport sistemleri için buradayız. Firmamız İstanbul içinde birçok noktada kaliteli carport garaj sundurma sistemlerini sunmaktadır. 2 ayak üzerinde olan Carport sistemleri garajların tamamında kullanılabilen, üretici firma olmamız nedeniyle istenilen ebatlarda üretilebilen sistemlerdir. Dar alanlarda bile araçlarınızı park edebileceğiniz ortamlar yaratabilen Albayrak Yapı sürücüler için en iyi otopark çatısını sunar. 2 ayaklı olması nedeniyle bu alanlarda sürücüler için manevra alanını kısıtlamayan garajlar yaratıyoruz. Özel tasarıma sahip bu otopark sistemlerine sizlerde sahip olabilirsiniz.

CARPORT GARAJ SUNDURMA MODELLERİ

Sitemizde bazı carport garaj sundurmalarını görebilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımzıın tasarımlarının çalınmaması nedeni ile yüklemediği proje görselleri vardır. Bu görselleri talep etmek için sitede yer alan garaj sundurma modelleri görsellerini edinmek için whatsapp hattımız aracılığı ile bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Carport uygulamalarımız araçlarınızı yağmur, dolu, toz, güneş gibi istenmeyen doğal afetlerden korumanın yanı sıra, alışveriş merkezleri gibi mekanlar gibi maksimum verim sağlamaktadırlar.

Carport garaj kapatma sistemlerinde kullanılan polikarbon malzemelerimiz oldukça hafif ve uzun ömürlüdür. Mükkemmel kalitede ürettiğimiz garaj kapatma sistemlerinde kullanılan tüm malzemeler 1.kalitededir. Dış etkenlerden araçlarınızın korunması için bizi arayabilirsiniz. Carport sistemlerinde kullanılan malzemeler darbeye karşı dayanıklı ürünlerdir.

Carportlar alanınıza özel olarak tasarlanmakta ve istenilen ölçülerde üretilmektedir.

Tek araçlıkda olsa yüzlerce aralıkda olsa tüm otopark sistemlerimiz her bütçeye hitap etmektedir. Carport modelleri hakkında bilgi için sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Bu projelerin tamamı için yapılan ücretsiz keşifler ile birlikte muhteşem projeler üretilmektedir.

ARAÇ GARAJ SUNDURMA ÇEŞİTLERİ

Carport sistemleri garajların sundurmalarını en iyi şekilde sağlar. 2 ayaklı olan garaj çatıları küçük alanları bulunan ortamlarda size hizmet sağlayacaktır. Farklı montaj şekilleri bulunan ve ustalarımızın pratik garaj kapatma sistemi olarak adlandırdığı bu uygulama hakkında tekliflerimizi  almadan karar vermeyin.

Araç ve küçüt motorlu araçlar için kullanılan carport sistemleri, yukarıda da bahsettiğimiz gibi dışarıdan gelen tüm zararlardan korunmak için tasarlanmıştır. Carport sistemler genelde tek bir araba için üretilse de alanınız için bu özellikler değişiklik gösterebilmektedir.

İstenilen ebatlarda ve istenilen boyutlarda üretilebilen bu sistemler hakkında bilgi ve teklif almak için Albayrak Yapı´ya sitede yer alan telefon numaralarından ulaşın.

Carport araç otopark sistemleri araçlarınızın park edileceği alanlara göre üretilebilmektedir. Otopark alanınız tek araçlıkta olsa en ideal boyutlar kullanılır ve araç manevrasını engellemeyecek şekilde üretilmektedir. Garaj sundurma sistemleri için en estetik görünüm, en uygun fiyat ve kaliteli ürün kullanılarak yapılan sistemler Albayrak Yapı ile sizlere sunulmaktadır.

Bizi aramadan dar alanlarda otopark uygulamalarının yapılması, 2 ayaklı garaj üstü kapatma sistemlerinin yapılması için karar vermeyin.