Polikarbon Otopark Kapatma

Gün ışığından en iyi şekilde yararlanmayı gerektiren mekanlarda en ideal çözümü sağladığı gibi reçinesinin özelliğinden ötürü darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Cam ve akrilik gibi kaplama malzemelerine göre çok hafiftir. Soğuk bükülebilme özelliğinden ötürü mimaride dizayn kolaylığı sağlar.

Ultraviole filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü olup, mükemmel ışık geçirme özelliğine sahiptir. Ayrıca tek veya çift yüzeyi UV koruyucu madde kaplı polikarbonat levhalar tek cidarlı [solid] ve iki veya daha fazla cidarlı [multiwall] gözenekli levhalar halinde muhtelif renk, kalınlık, özellik ve ebatlarda imal edilerek yapı sektöründe her türlü açıklıkların kapatılmasında kullanılabilen esnek ve sağlam bir kaplama malzemesidir.

İyi ısı izolasyonu ve mukavemeti nedeniyle Otoparklarda  cam ve plastiğe  alternatif olarak yoğun oalrak kullanılmaktadır.

Otel Otoparkları, Alışveriş Merkezi Otoparkları, Stadyum otoparklari, Kamu ve Özel Otoparkların Projelendirmesi, İmalatı ve Montajını Üstlenmekteyiz.